Smażalnia Ryb Roków

O nas

Group-508.png

Centrum rekreacji i smażalnia ryb

Centrum rekreacji i smażalnia ryb powstało w 2012 roku. Od początku naszej działalności stawiamy na rozwój. W najbliższych latach planujemy rozbudowę ośrodka. O wszystkich aktualnościach na bieżąco informujemy na naszym fanpagu.

Chcesz zorganizować imprezę lub inną uroczystość? Świetnie się składa. Jesteśmy otwarci na nowe formy współpracy. Organizujemy pikniki rodzinne, imprezy firmowe, urodziny, imieniny, wieczory kawalerskie, panieńskie, itp. W sprawie dokładnej wyceny napisz do nas na biuro@rokow.pl

Ryby, które oferujemy pochodzą z Gospodarstwa Rybackiego z ponad 30-letnią tradycją należącego do Haliny i Mieczysława Gurdek.

Ilość stałych klientów
+ 0
Lat na rynku
0
Sprzedanych ryb
+ 0
Group-508.png

Jakość i Tradycja

Od lat stawiamy na wysoką jakość i świeżość naszych produktów. Ryby są smażone tradycyjnie, dzięki czemu są soczyste i mają naturalny smak.

W naszej ofercie znajdują się ryby smażone, gotowane na parze, marynowane w zalewach, wędzone, świeże. Nigdy nie używaliśmy i nie będziemy używać konserwantów.

Do marynowania i peklowania używamy tylko naturalnych składników i świeżych ziół.

Ciągle się rozwijamy, rozbudowujemy i poszerzamy menu uwzględniając upodobania kulinarne naszych klientów i aktualne trendy w gastronomii.

Dotychczas, nasz ogródek gastronomiczny był w stanie pomieścić około 100 osób. Od roku 2021 zapraszamy Państwa do oświetlonego i ogrzewanego Patio. Z dala od ruchliwej drogi można odpocząć i zrelaksować się. Dzieci zapraszamy na plac zabaw. Teren należący do Centrum Rekreacji daje wiele możliwości. Można zabrać ze sobą piłki, koce i korzystać do woli.

Zapraszamy do składania zamówień telefonicznie pod numerem 791-590-989.

Team Centrum Rekreacji Roków